İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İsviçre – İrlanda İddaa Tahmin Canlı İddaa

Son güncelleme tarihi 17 Ekim 2019

0
(0)

İsviçre, 3 gün önce deplasmanda konuk olduğu Danimarka’ya 85. dakikada yediği golle 1-0 mağlup olmuştu. Bu mağlubiyet ile birlikte gruptan çıkma şanslarını biraz zora soktular. Her ne kadar bugün karşılaşacakları lider İrlanda Cumhuriyeti ile aralarında 4 puanlık fark olsa da İsviçre’nin 1 maçının eksik olduğunu belirtelim. Bugün iç sahada karşılaşacakları İrlanda Cumhuriyeti karşısında mutlaka 3 puan almaları gerekiyor.

Aksi halde gruptan çıkma umutları iyice azalacak. İrlanda Cumhuriyeti ise 6 maç sonunda toplamış olduğu 12 puan ile grupta lider konumda yer alıyor. 3 gün önce grubun zayıf ekiplerinden biri olan Gürcistan ile golsüz berabere kalan Mick McCarthy’nin öğrencileri o maçı kazansa iyice rahatlayacaktı. Danimarka’nın kazanmasıyla birlikte puanlar da eşitlenmiş oldu. İsviçre karşısında alınacak beraberlik dahi çok büyük önem taşıyor.

İsviçre adına ya tamam ya devam maçlarından biri. Danimarka karşısında çok etkili olmuşlardı ama bir türlü Schmeichel’i geçemediler. Grup lideri İrlanda Cumhuriyeti karşısında kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Tahmini: Maç Sonucu 1

Bu bilgileri nasıl buldunuz?

Yıldıza tıklayarak puan verin!

ortalama 0 / 5. Puan sayacı: 0

Daha değerlendirilmedi! İlk oyu ver.